PREČO PRENÁJOM

Potrebujete kvalitné tlačové výstupy a zároveň zabudnúť na všetky starosti s ich produkciou? Prenájom kancelárskych zariadení je v súčasnosti najvýhodnejšie riešenie, ako financovať obstaranie drahšej kancelárskej techniky. Hlavné prednosti prenájmu sú rovnomerné rozloženie nákladov, ich transparentnosť, či prenesenie zodpovednosti za prevádzku techniky na odborného dodávateľa. Prenájmom získate kvalitné tlačové riešenia, znížite prevádzkové náklady a zvýšite efektivu práce.

Špecializujeme sa na prenájom tlačiarní, kopírok a multifunkčných zariadení značky Konica Minolta. Pri prenájme poskytujeme komplexné služby, od odborného poradenstva pre optimálny výber tlačovej techniky, cez dojednanie individuálnych podmienok splátok.

 

UKÁŽKA PRENÁJMU

Mesačna splátka 55eur bez DPH

Farebná A4 jednostraná 0,075eur bez DPH
Čiernbiela A4 jednostraná 0,02eur bez DPH

Mesačna splátka 35eur bez DPH


Čiernbiela A4 jednostraná 0,02eur bez DPH

Max mešačné zataženie 2500 strán A4

Mesačna splátka 25eur bez DPH
Čiernbiela A4 jednostraná 0,03eur bez DPH

VÝHODy PRENÁJMU

Prenájom kancelárskej techniky zahŕňa kompletnú servisnú starostlivosť, ktorú poskytuje náš autorizovaný servis Konica Minolta. Vykonávame inštaláciu techniky u zákazníka, pravidelnú údržbu, nastavenie, opravy, výmeny náhradných dielov, dodávky originálneho spotrebného materiálu a ďalšie.

S prenájmom kopírky, tlačiarne alebo multifunkcie automaticky získate servisnú a materiálovú zmluvu, ktorá vám garantuje profesionálne servisné služby v režime - všetko v cene za výtlačok. Ide o transparentný spôsob, lebo pevne stanovená paušálna suma a suma za výtlačok zahŕňa úplne všetky prevádzkové náklady:

  • Originálny spotrebný materiál a náhradné diely s výnimkou spiniek do zošívačky a papiera.
  • Servisné zákroky a pravidelná údržba.
  • Príchod servisného technika nasledujúci pracovný deň alebo neskôr po dohode so zákazníkom.
  • Zabezbečenie linky pomoci v pracovné dni v čase od 8:00 hod. do 17:00 hod.
  • Zaškolenie obsluhy a technická podpora.

 

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ PRE VYPRACOVANIE PONUKY NA MIERU